Můj Příběh

 

 

 

Chci se objednat:

 

Jsem Monika Loeblová a mnoho let pečuji o nohy svých klientů  metodou, které se říká suchá nebo
medicinální pedikúra. Tato metoda mě absolutně uchvátila v roce 1994, když jsem ji viděla předvádět na kosmetické výstavě. Zaujala mě možností dokonale opečovat nehty a chodidla, a pokud má někdo závažný problém jako jsou zarostlé nehty, kuří oka nebo zatvrdlé popraskané paty, šetrně, bezbolestně a okamžitě pomoct.  Jsem původním povoláním zdravotní sestra a cítím potřebu pomáhat.

I když jsem několik let ve zdravotnictví pracovala a pak po ztrátě iluzí dobrovolně odešla, moje potřeba pomoci je díky medicinální pedikúře naplněna. Od roku 1995 se pedikúře věnuji profesionálně a kouzlo trvá. Mezitím jsem k pedikúře přidala i manikúru.

Další osudové setkání bylo s manžely Patakyovými, našimi předními reflexními terapeuty. Navštívila jsem u nich v průběhu více než 20 let několik kurzů a také školu reflexní terapie a oni mně naučili jinému pohledu na naše chodidla. Mnoho let jsem reflexologii používala pro sebe a svoje děti, ale v poslední době ji velmi intenzivně využívám v pedikérské praxi.

Za svůj profesní  život jsem opečovala tisíce nohou, vybrousila stovky kuřích ok i zarostlých nehtů. Zatím nebyla vyvinuta lepší a šetrnější péče o nohy než je suchá medicinální pedikúra.

Tímto Vás zvu k návštěvě pedikúry. Spojíte příjemné s užitečným a Vaše nohy se budou usmívat.

Je mi potěšením pečovat o Vaše nohy.     Monika